ایده‌های قرآنی خود را اینجا بیاورید؛ یاریتان می‌کنیم تا عملی شود


مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی محلی است که با حضور کارشناسان خبره حوزه ایده‌پردازی و کارآفرینی آماده کمک به تحقق و عملیاتی شدن ایده‌های قرآنی در حوزه‌های مختلف علمی، فناوری، سینمایی، نرم‌افزاری و... است.
اگر ایده‌ای قرآنی دارد، به عنوان مثال در فکر ساخت نرم‌افزاری قرآنی، فیلم قرآنی، انیمیشن، بازی، کلیپ‌های خلاقانه، سایت‌های رسانه‌ای خلاقانه و... با موضوع قرآنی هستید اما نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید، چه مسیری را طی کنید، از چه کسانی کمک بگیرید و در مجموع چگونه ایده خود را عملی کنید، می‌توانید به مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی مراجعه کنید.


این مرکز در تلاش است خلأ بزرگ نبود مکان‌هایی برای آموزش، نشان دادن مسیر حرکت درست و کمک به افراد با استعداد و دارای ایده برای عملی کردن و به نتیجه رساندن ایده‌ها را پر و به افراد خلاق در حوزه تبدیل ایده به طرح و کارآفرینی قرآنی کمک ‌کند.

بر همین اساس طی فراخوانی از تمامی افرادی که دارای ایده‌ای با دو ویژگی دینی و خلاقانه بودن هستند، دعوت کرده است با حضور و یا تماس با این مرکز ایده خود را تشریح و از خدمات این مرکز از جمله آموزش روش‌‌های تبدیل ایده به طرح و کارآفرینی، استفاده از مکان و امکانات مرکز رشد و دریافت مشورت‌های کارشناسان این مرکز استفاده کنند.


علاوه بر افراد ایده‌پرداز مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی اعلام کرده است در یک دوره‏ محدود برای کارآفرینان و واحدهای خرد و کوچکی که دارای ایده‌های قابل تجاری شدن هستند، خدمات و تجهیزات مناسب جهت آماده شدن برای حضور مستقل و موثر در عرصه جامعه را نیز فراهم می‌کند.

این مراکز، فضایی ادارى و فنى همراه با خدمات حمايتى با حداقل هزينه را براى شركت‌هاى نوپا فراهم و زمینه شبكه سازى و برخى خدمات جانبى را تامين مى‌كند.
ایده‌های قرآنی خود را اینجا بیاورید؛ یاریتان می‌کنیم تا عملی شود

بر همین اساس افراد دارای ایده قرآنی در هر حوزه‌ای و صاحبان شرکت‌های مرتبط با محصولات دینی و قرآنی می‌توانند با مراجعه به این مرکز که وابسته به جهاد دانشگاهی و سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور است اولین و مهم‌ترین گام برای عملیاتی و اجرایی کردن ایده خود را بردارند.

نحوه تماس با مرکز رشد و شکوفایی فناوری و هنر قرآنی

افراد و شرکت‌های علاقه‌مند برای دریافت خدمات مرکز رشد می‌توانند از سه شیوه استفاده کنند. شیوه اول حضور در مرکز رشد و پر کردن فرم و تشریح ایده خود است. آدرس مرکز رشد: «تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک ۹۸ طبقه اول» است، دوم با استفاده از سایت مرکز به ادرس : http://quranati.ir/ است و راه سوم برقراری تماس تلفنی با کارشناسان مرکز از طریق شماره تلفن‌های ۶۶۴۱۰۱۸۰ -۶۶۴۱۰۲۳۹ و نیز شماره‌های ۶۶۴۱۰۲۵۴ -۶۶۴۱۰۲۴۸ است.
ایده‌های قرآنیتان را اینجا بیاورید؛ یاریتان می‌کنیم تا عملی شوند

لازم به ذکر است افراد و شرکت‌هایی که در حوزه‌هایی مانند فناوری اطلاعات، نرم‌افزارهای قرآنی به ویژه نرم‌افزارهای تلفن همراه، فناوری‌های جدیدی که در حوزه فناوری اطلاعات هستند، همچنین ایده‌هایی که مبتنی بر هنرهای قرآنی مانن ایده‌هایی که به هنر تذهیب، خطاطی و... جان تازه‌ای داده به نحو جدیدی به آنها نگاه می‌کنند، هستند در اولویت دریافت خدمات حمایتی این مرکز قرار می‌گیرند.

برگزاری ۱۰ جلسه رویداد «طلوع برکت» در دانشگاه‌های مختلف و آشنا کردن دانشجویان با کارآفرینی، ایده‌پردازی و ایجاد کسب و کار قرآنی

مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی علاوه بر حمایت از صاحبان ایده‌های قرآنی آماده است از شرکت ها و مؤسسات قرآنی در حال ورشکستگی که صاحبان آنها ایده‌ها و طرح‌های نویی برای تحول شرکت خود دارند نیز حمایت کند و در تمام مراحل ایده‌پردازی کارشناسان مرکز رشد در کنار ایده‌پردازان بوده به آنها در طی مسیر صحیح کمک می‌کنند.
تاریخ :‌ 10 مرداد 1395, 09:40 بازدید : 189