» » » چهارمین کنفرانس بین المللی کارآفرینی با تاکید بر بهبود محیط کسب و کار
چهارمین کنفرانس بین المللی کارآفرینی با تاکید بر بهبود محیط کسب و کار

زمان برگزاری:
13 و 14 شهریور 1397

آدرس دبیرخانه:
خیابان کارگر شمالی خیابان شانزدهم دانشکه کار آفرینی دانشگاه تهران ،مرکز همایش ها

برگزارکنندگان :
دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران - دفتر دیدبان جهانی کارآفرینی

سایت کنفرانس:
wwwice2018.ut.ac.ir

پس از برگزاری موفقیت آمیز اولین، دومین و سومین کنفرانس بین المللی کارآفرینی (دو سالانه) در سالهای گذشته به منظور بررسی واحصاء راهکارهای بهبود وایجاد شرایط محیطی کارآفرینانه؛ چهارمین کنفرانس بین­ المللی کارآفرینی (ICE2018) با تاکید بر بهبود محیط کسب و کار در تاریخ­های 13 و 14 شهریور 1397 توسط دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و با همکاری دانشگاه­های معتبر داخلی و بین ­المللی برگزار می­شود.

هدف این کنفرانس به اشتراک گذاشتن دانش و تجارب و تبادل ایده­ ها و اندیشه­ های دانشگاهیان، سیاستگذاران و دست­ اندرکاران نهادهای اجرایی می­ ­باشد تا از این طریق، انگیزه بیشتر برای درک بهتر مسائل کارآفرینی و محیط کسب­ وکار فراهم گردد و راهکارهای عملیاتی و اجرایی به منظور حل چالش­ها در سطوح ملی، منطقه­ ای و جهانی استخراج شود. این کنفرانس در قالب سخنرانان کلیدی مشهور بین­ المللی، ارائه مقالات علمی، اجرای کارگاه­های آموزشی تخصصی و برگزاری میزگرد و سخنرانی، برگزار خواهد شد. مقالات برگزیده همایش در دستور کار نشریه تحقیقات جهانی کارآفرینی (JGER) که توسط انتشارات اسپرینگر منتشر می­شود، قرار خواهد گرفت. فرصت را مغتنم شمرده و از همه دانشمندان، پژوهشگران، کارآفرینان و دانشجویان علاقه­ مند به توسعه کارآفرینی و بهبود محیط کسب و کار دعوت می­ نماید در این کنفرانس مشارکت فعال و موثر داشته باشند.اهداف کنفرانس به شرح ذیل است:

بحث و بررسی آخرین دستاوردهای علمی در خصوص دانش توسعه کارآفرینی و بهبود محیط کسب­ وکار

تبادل نظر در خصوص روش ها وتکنیک های پیشرفته مرتبط با کارآفرینی و محیط کسب وکار

استخراج سیاست ها، راهبردها و راهکارهای اجرایی کارآمد و موثر برای توسعه کارآفرینی و بهبود محیط کسب وکار

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می­توانند با مراجعه به سایت ice2018.ut.ac.ir نسبت به ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.

تاریخ :‌ 29 مرداد 1397, 05:23 بازدید : 1 254