دانشجویان دانشگاه صفادشت کارآفرینی فرهنگی ـ قرآنی آموزش می‌بینند

دانشجویان دانشگاه صفادشت کارآفرینی فرهنگی ـ قرآنی آموزش می‌بینند

جلسه ایده‌پردازی و طرح‌ریزی کارآفرینی فرهنگی ـ قرآنی و هنر اسلامی ایرانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به همت مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی، معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری و دانشگاه آزد اسلامی واحد صفادشت جلسه آموزشی ایده‌پردازی و کارآفرینی با محوریت موضوعات فرهنگی و قرآنی فردا یک‌شنبه، 12 اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت برگزار می‌شود.

شرکت کنندگان در این شکل از رویدادهای طلوع برکت ظرف چهار ساعت با ظرفیت‌های فرهنگ و هنر اسلامی ـ ایرانی برای تولید محصولات نوآورانه آشنا می‌شوند، همچنین برخی از روش‌های خلاقیت و ایده‌پردازی را می‌آموزند و با طراحی مدل کسب و کار آشنا می‌شوند.

علی‌رضا هاشمی نکو، مدرس کارآفرینی تدریس این کارگاه آموزشی که از ساعت 9 تا 12 فردا یک‌شنبه 12 اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت برگزار می‌‌شود را بر عهده دارد.

لازم به ذکر است: مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی وابسته به جهاد دانشگاهی با هدف آموزش ایده‌پردازی و کارآفرینی مجموعه کارگاه‌های آموزشی طلوع برکت را در دانشگاه‌های مختلف کشور برگزار می‌‌کند.
دانشجویان دانشگاه صفادشت کارآفرینی فرهنگی ـ قرآنی آموزش می‌بینند
کلیه حقوق برای مرکز رشد سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور محفوظ بوده و بازنشر مطالب منتشر شده تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.