» » » پیشرفت اکوسیستم استارت آپی کویت
پیشرفت اکوسیستم استارت آپی کویت

زمان برگزاری:
-

آدرس دبیرخانه:
-

برگزارکنندگان :
-

سایت کنفرانس:
-

استارت‌آپ‌ها در کویت به آهستگی خود را با شیوه‌های جدیدی برای ایجاد پلتفرم‌های آنلاین و اپلیکیشن‌های همراه وفق می‌دهند. ایجاد فناوری مهم است اما برای ساخت محصول مطابق با نیازهای مشتریان به چیزی بیش از فناوری نیاز است.

آشنایی با این شیوه‌های راه‌اندازی با کمترین سرمایه‌گذاری و استفاده کامل از منابع موجود یک محرک اصلی برای داشتن بهترین جایگاه در بازار است.

نمی‌توان نقش مراکز استارت‌آپی و بازیکنان را در این اکوسیستم در تغییر دیدگاه‌ها و افزایش سطح آگاهی نادیده گرفت. یکی از این بازیکنان سیرداب لبز، یک مرکز استارت‌آپی، در کویت است که از طریق برگزاری کارگاه‌ها، رویدادها و برنامه‌های اطلاع‌رسانی به کارآفرینان در منطقه کمک می‌کند. آنها از طریق جامعه سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و متخصصان موفق در یک پلتفرم نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

بازیکنانی مانند سیرداب لبز به بالا بردن سطح کلی کارآفرینانی که به دنبال فضای دیجیتالی هستند، کمک می‌کنند. هنوز پیدا‌کردن پلتفرم در یک تیم مناسب در کویت دشوار است. یک استارت‌آپ به تیمی از توسعه‌دهندگان نیاز دارد که بتوانند هم با ایده و هم با اهداف آشنا باشند.

یکی از این تیم‌ها o2onelabs، که در کویت واقع شده است، ایده ایجاد اپلیکیشن‌های بازاری و وب‌سایت‌ها را از طریق روند لین استارت‌آپ در ذهن دارد. آنها سعی دارند تغییرات بزرگی را در شیوه ارائه خدمات فناورانه به استارت‌آپ‌ها ایجاد کنند. آنها خود را در بین بسیاری از شرکت‌ها در فضای خدمات فناوری دیجیتالی یک شرکت خدمات استارت‌آپی می‌دانند. یکی از اصول منحصر‌به‌فرد بودن آنها ایجاد فناوری برای استارت‌آپ‌ها با استفاده از مدل توسعه شکننده بر اساس شیوه لین است. مشتریان استارت‌آپ‌ها هر ماه مبلغی را پرداخت می‌کنند و نوع مناسب تیم‌ را گرد هم جمع می‌کنند.

بازیکنانی مانند سیرداب لبز و o2onelabs اقدامات مناسبی را برای تحول اکوسیستم استارت‌آپ‌ها در کویت به آهستگی خود را با شیوه‌های جدیدی برای ایجاد پلتفرم‌های آنلاین و اپلیکیشن‌های همراه وفق می‌دهند. ایجاد فناوری مهم است اما برای ساخت محصول مطابق با نیازهای مشتریان به چیزی بیش از فناوری نیاز است. انجام می‌دهند. این اقدامات می‌تواند موجب شود که بسیاری از کارآفرینان جوان در کویت از پشتیبانی و دانش لازم برخوردار شوند و پس از آن استارت‌آپ‌ خود را راه‌اندازی کنند.

تاریخ :‌ 18 آذر 1397, 11:35 بازدید : 164