فراخوان برترین‌ محصولات نوآورانه اسلامی- قرآنی اعلام شد/ اعزام برندگان به مالزی

فراخوان برترین‌ محصولات نوآورانه اسلامی- قرآنی اعلام شد/ اعزام برندگان به مالزی

فراخوان انتخاب برترین محصولات نوآورانه اسلامی ـ قرآنی ایران جهت شرکت در کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی کارآفرینان اسلامی مالزی اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) دومین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی کارآفرینان اسلامی در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۶ در شهر کوالالامپور مالزی برگزار می‌شود. بر این اساس، مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی جهاد دانشگاهی از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی دارای ایده و محصولات نوآورانه اسلامی- قرآنی جهت تکمیل فرم و تهیه و ارسال کلیپ سه دقیقه‌ای معرفی محصول خود تا تاریخ ۲۰ فروردین ۹۶ به دبیرخانه فراخوان، دعوت به عمل آورده است.

لازم به ذکر است: مرکز رشد پس از داوری و انتخاب برترین ایده و محصولات، تمهیدات لازم جهت حضور پنج محصول برتر در نمایشگاه کوالالامپور را به‌عمل می‌آورد.

محورهای فراخوان شامل موضوعات زیر است:
- فناوری اطلاعات
- گردشگری اسلامی
- فیلم سازی و پویانمایی
- پوشش و لباس
- آموزش و سبک زندگی
- نشر و رسانه
- معماری و طراحی
- محصولات حلال
- فناوری‌های مالی و بانکداری اسلامی
- استانداردهای اسلامی

علاقه‌مندان برای ارسال آثار خود می‌توانند فرم ارائه شده idform.rar را تکمیل و به آدرس quranati@gmail.com ارسال کنند. آدرس دبیرخانه جشنواره تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک ۹۸، مرکز رشد قرآنی است و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۶۶۴۱۰۱۸۰ ـ ۰۲۱ تماس حاصل کنند.

فراخوان برترین‌ محصولات نوآورانه اسلامی- قرآنی اعلام شد/ اعزام برندگان به مالزی
کلیه حقوق برای مرکز رشد سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور محفوظ بوده و بازنشر مطالب منتشر شده تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.