فراخوان پذیرش واحدهای فناور مرکز رشد قرآنی جهاد دانشگاهی
فراخوان پذیرش واحدهای فناور مرکز رشد قرآنی جهاد دانشگاهی
جهت ثبت نام در واحدهای فناور مرکز رشد قرآنی جهاد دانشگاهی به لینک زیر مراجعه کنید.
http://quranati.ir/index.php?do=xform&id=1
بازدید مدیر شعب بانک توسعه تعاون از مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی
محمد شیخ حسینی، مدیر شعب بانک توسعه تعاون در استان تهران، عصر امروز دوشنبه ۹ بهمن ۹۶ از بخش‌های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان، مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی و خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.
بازدید مسئولین بنیاد علمی فناوری جایزه مصطفی (ص)
بازدید مسئولین بنیاد علمی فناوری جایزه مصطفی (ص) از مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی به منظور توسعه همکاری های مشترک
دومین جلسه داوری ایده‌های خلاقانه و نوآورانه قرآنی
دومین جلسه داوری ایده‌های خلاقانه و نوآورانه قرآنی، امروز ۲۳ دی ماه در مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برگزار و ایده‌پردازان برای دریافت خدمات و حمایت‌های این مرکز به ارائه و دفاع از ایده‌های خود پرداختند.
اختتامیه رویداد استارتاپی اسلامی ـ قرآنی طلوع برکت
رویداد استارتاپی اسلامی-قرآنی «طلوع برکت» شب گذشته، هفتم دی ماه با معرفی گروه‌های ایده‌پرداز برتر قرآنی و با حضور اساتید، مشاوران و کارآفرینان اسلامی-قرآنی در محل مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان به کار خود پایان داد.
دومین روز از رویداد استارتاپی «طلوع برکت»/ تکمیل ایده‌های خلاق قرآنی و کارآفرین
دومین روز از رویداد استارتاپی اسلامی-قرآنی «طلوع برکت» امروز، ۲۹ آذرماه با مشارکت گروه‌های ایده پرداز و با حضور اساتید مشاور و کارآفرینان اسلامی-قرآنی در محل مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد.
رویداد استارتاپی اسلامی ـ قرآنی طلوع برکت
رویداد استارتاپی طلوع برکت با محوریت آموزش خلاقانه راه اندازی کسب و کار اسلامی-قرآنی امروز، سه شنبه ۲۸ اذرماه در محل مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش بنیان در تهران، آغاز به کار کرد.
حمایت مرکز رشد از ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه قرآنی
معاون مرکز رشد در جلسه پیش‌رویداد تکانش از حمایت این مرکز از ایده‌های دینی و قرآنی خبر داد و گفت: افراد با ارائه ایده‌های خود به این مرکز می‌توانند از حمایت ما برای تحقق و اجرایی کردن ایده و رسیدن به مرحله تولید محصول بهره‌مند شوند.
در کارگاه تأمین مالی مؤسسات قرآنی مطرح شد: اوراق «وقف» و «قرض‌الحسنه»؛ راهکارهای مؤثر تأمین مالی مؤسسات قرآنی
مجید پیره عصر امروز در کارگاه «نحوه تأمین مالی مؤسسات و نهادهای اسلامی و قرآنی» اظهار کرد: بهترین راهکار برای تأمین مالی نهادها و مؤسسات اسلامی و قرآنی، استفاده از صکوک وقف و قرض‌‌الحسنه است.
آغاز راهی به نام «تکانش»
پیش رویداد تکانش با هدف ارائه، بحث و بررسی ایده ها و خلاقیت‌های جدید در حوزه آموزش و تربیت با تأکید بر اینکه نباید منتظر وزیر آموزش و پروش و نظام آموزشی ماند و افراد دغدغه مند باید خود فعالیت کنند، برگزار شد.

قبلی بعدی
کلیه حقوق برای مرکز رشد سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور محفوظ بوده و بازنشر مطالب منتشر شده تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.