فراخوان پذیرش واحدهای فناور مرکز رشد قرآنی جهاد دانشگاهی
فراخوان پذیرش واحدهای فناور مرکز رشد قرآنی جهاد دانشگاهی
جهت ثبت نام در واحدهای فناور مرکز رشد قرآنی جهاد دانشگاهی به لینک زیر مراجعه کنید.
http://quranati.ir/index.php?do=xform&id=1
حمایت مرکز رشد از ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه قرآنی
معاون مرکز رشد در جلسه پیش‌رویداد تکانش از حمایت این مرکز از ایده‌های دینی و قرآنی خبر داد و گفت: افراد با ارائه ایده‌های خود به این مرکز می‌توانند از حمایت ما برای تحقق و اجرایی کردن ایده و رسیدن به مرحله تولید محصول بهره‌مند شوند.
در کارگاه تأمین مالی مؤسسات قرآنی مطرح شد: اوراق «وقف» و «قرض‌الحسنه»؛ راهکارهای مؤثر تأمین مالی مؤسسات قرآنی
مجید پیره عصر امروز در کارگاه «نحوه تأمین مالی مؤسسات و نهادهای اسلامی و قرآنی» اظهار کرد: بهترین راهکار برای تأمین مالی نهادها و مؤسسات اسلامی و قرآنی، استفاده از صکوک وقف و قرض‌‌الحسنه است.
آغاز راهی به نام «تکانش»
پیش رویداد تکانش با هدف ارائه، بحث و بررسی ایده ها و خلاقیت‌های جدید در حوزه آموزش و تربیت با تأکید بر اینکه نباید منتظر وزیر آموزش و پروش و نظام آموزشی ماند و افراد دغدغه مند باید خود فعالیت کنند، برگزار شد.
خط و فونت نوین قرآنی «واضح» رونمایی شد
خط و فونت نوین قرآنی «واضح» کاری از گروه طراحی «افق رویداد» امروز در سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور رونمایی شد.
به همت مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی برگزار می‌شود: مسابقه نمایشگاه قرآن در سال ۱۴۱۰؛ پیش‌بینی محصولات قرآنی آینده
مسابقه «نمایشگاه قرآن در سال ۱۴۱۰ هجری شمسی» به همت مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی برگزار می‌شود.
کردی تصریح کرد: استارت‌آپ‌های قرآنی؛ میدان غیرقابل انکار خلاقیت و کارآفرینی
رئیس مرکز جهانی خلاقیت در مالزی در میزگرد استارت‌آپ‌های قرآنی که از سوی مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی در نمایشگاه قرآن برگزار شد، استارت‌آپ‌های قرآنی را یک میدان غیرقابل انکار خلاقیت و کارآفرینی دانست.
به همت مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی؛ پذیرش طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه قرآنی در نمایشگاه قرآن
فراخوان پذیرش طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه قرآنی ویژه نمایشگاه قرآن، از سوی مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی وابسته به جهاد دانشگاهی اعلام شد.
در کوالالامپور صورت گرفت؛ بررسی زمینه‌های همکاری جهاد دانشگاهی با دانشگاه «پوترا»ی مالزی
زمینه‌های همکاری جهاد دانشگاهی با دانشگاه «پوترا»ی مالزی در عرصه‌های مختلف طی جلسه‌ای با حضور نمایندگان این دو نهاد در کوالالامپور، پایتخت مالزی بررسی شد.
برترین محصولات نوآورانه اسلامی کشور انتخاب شدند
سه محصول نوآورانه اسلامی کشور توسط مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی انتخاب و در نمایشگاه بین‌المللی مالزی عرضه می‌شوند.

قبلی بعدی
کلیه حقوق برای مرکز رشد سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور محفوظ بوده و بازنشر مطالب منتشر شده تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.