چالش‌های فراروی شرکت‌های دانش‌بنیان علوم انسانی
مدیر مرکز رشد علوم انسانی قم نبود پایگاه ثبت مالکیت فکری، مشکل ارزیابی‌ شرکت‌ها، سختگیری بیش از حد در دانش‌بنیان شناخته شدن آن‌ها و عدم حمایت را مهم‌ترین موانع و چالش‌های کار در زمینه تجاری‌سازی علوم انسانی دانست.
فعالیت در حوزه آموزش صحیح تلفظ واژگان قرآن در شرکت «آوانگاری» پارک علم و فناوری کرمان
مدیر پارک علم و فناوری استان کرمان در رابطه با فعالیت‌های قرآنی که در این پارک انجام می‌شود به فعالیت‌های شرکت «آوانگاری» اشاره کرد و گفت: در واقع در رابطه با آموزش صحیح تلفظ واژگان قرآن به کودکان فعالیت می‌کند.
شناسایی مؤسسات فرهنگی ـ قرآنی فعال در حوزه اقتصاد از سوی مرکز رشد قرآنی
مدیر مرکز رشد علوم انسانی قم به بیان پیشنهاداتی برای مرکز رشد قرآنی جهاد دانشگاهی پرداخت و گفت: در این مرکز به‌دنبال مؤسسات فرهنگی ـ قرآنی باشیم که بتوانند یا توانسته‌اند از موضوعات قرآنی کسب و کار ایجاد کنند. حمیدرضا شوشتری در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، با اشاره به سختی‌های کار در حوزه علوم انسانی اظهار کرد: کار در حوزه علوم انسانی و اسلامی در زمینه مراکز رشد بسیار سخت است. من هم‌زمان مدیر یک مرکز رشد فنی و مهندسی در پارک قم هستم و هم مدیر مرکز رشد علوم انسانی، ولی این مرکز رشد علوم انسانی واقعاً چیز دیگری است. سختی کار خیلی بیشتر است.
نشست هم‌اندیشی مدیران مؤسسات قرآنی استان تهران برگزار شد
نشست هم‌اندیشی مدیران مؤسسات قرآنی استان تهران و مرکز رشد فناوریها و هنر قرآنی عصر امروز، اول آذرماه، در سالن اجتماعات سازمان فعالیت‌های قرآنی کشور برگزار شد.

قبلی بعدی
کلیه حقوق برای مرکز رشد سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور محفوظ بوده و بازنشر مطالب منتشر شده تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.