چه تعداد مراکز رشد علوم انسانی فعال است؟/ تخصیص اعتبار پژوهش‌های قرآنی
وحید احمدی با بیان اینکه قصد داریم مراکز رشد بیشتری در حوزه علوم انسانی فعال شوند، گفت: همچنین تقویت مراکزی که فعال شده‌اند در دستور کار جدی است.
تحقیق درباره داستان‌های قرآنی؛ از اولویت‌های مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی
رئیس پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی با اشاره به فعالیت مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی زیارت در این پارک، گفت: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت‌هایی که پذیرش شده‌اند در ارتباط با داستان‌های قرآنی است.
وزارت علوم از توسعه مراکز رشد حمایت همه‌جانبه می‌کند/ جای خالی مرکز رشد قرآنی
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم با اشاره به جای خالی مرکز رشد قرآنی، از حمایت همه‌جانبه وزارت علوم از توسعه مراکز رشد فرهنگی و علوم انسانی خبر داد.
جایگاه تولید محتوای قرآنی در مرکز رشد علوم انسانی و هنر اصفهان
سرپرست مرکز رشد جامع شهرک علمی ـ تحقیقاتی اصفهان با اشاره به جایگاه قرآن در فعالیت‌های این مجموعه گفت: از مباحث قرآنی در تولید محتوا استفاده می‌شود و مباحث دینی از اولویت‌های مورد توجه هسته‌های هنربنیان است.
تولید فناوری؛ حلقه مفقوده در عرصه فعالیت‌های قرآنی
رئیس پارک علم و فناوری استان قم مهم‌ترین حلقه مفقوده در عرصه قرآن را تولید فناوری از تحقیقات بنیادی و توسعه‌ای دانست و گفت: ظرفیت تجاری‌سازی عرصه‌های قرآنی وجود دارد البته کار قدری چالشی هم هست.
نحوه حمایت معاونت علمی ریاست‌جمهوری از شرکت‌های ‌دانش‌بنیان حوزه علوم‌انسانی
سرپرست امور موسسات و شرکت‌های دانش بنیان معاونت علمی و فن‌آوری نهاد ریاست جمهوری تأکید کرد: حمایت از شرکت دانش‌بنیانی که دایره فعالیتش در حوزه علوم پایه است به حمایت از فعالان و دانش‌آموختگان علوم انسانی نیز منتج می‌شود
حمایت از مرکز رشد فعالیت‌های قرآنی پیرو تفاهم‌نامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
رئیس مرکز فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه تفاهم‌نامه‌ای با جهاد دانشگاهی در مورد طرح‌های توسعه فناوری داریم، حمایت از مرکز رشد قرآنی این نهاد را در قالب همین موافقت‌نامه میسر دانست.
مشکلات فراروی پارک‌های علم و فناوری از زبان معاون وزیر/ پارک‌هایی برای تحقق ما می‌توانیم
معاون پژوهشی وزیر علوم با اشاره به چالش‌های توسعه فناوری گفت: جایگاه فناوری و نوآوری در سیاست‌های کلان کشور شفاف نیست و در سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ضعف داریم.
وزارت علوم از به‌کارگیری فناوری‌ در زمینه انتقال مفاهیم قرآنی حمایت می‌کند
مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم اظهار کرد: وزارت علوم از حضور فناوری‌ و تکنولوژی‌ در بخش علوم انسانی به‌ویژه بخش قرآنی و انتقال مفاهیم قرآنی به جامعه حمایت می‌کند.
طراحی شهربازی معارفی/ فراخوان دائمی ایده برای تکمیل ظرفیت‌ مرکز رشد علوم انسانی
مدیر مرکز رشد علوم انسانی قم ضمن تشریح پیشینه و اقدامات این مرکز به معرفی برخی ایده‌های نوآورانه این مرکز نظیر شهربازی معارفی پرداخت.

کلیه حقوق برای مرکز رشد سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور محفوظ بوده و بازنشر مطالب منتشر شده تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.