مدیر صندوق کارآفرینی امید استان تهران از مرکز رشد قرآنی بازدید کرد
عباس شفیعی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان تهران امروز، 15 دی‌ماه، در بازدید از خبرگزاری ایکنا و سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور از فعالیت‌های این صندوق گفت و افزود: ما باید به فکر اقتصاد حوزه فرهنگ باشیم. اگر به این موضوع اهمیت داده نشود قطعا وضعیت اقتصادی در حوزه فرهنگی کشور به طور عام و فرهنگ قرآنی به طور خاص آسیب خواهد دید. وی در این دیدار تاکیداتی بر حوزه‌های اقتصادی و کارآفرینی قرآنی داشت و بیان کرد: بسیاری از محصولات قرآنی به طور رایگان در اختیار مردم قرار می‌گیرد که اینکار باید ساماندهی شود.

حمایت‌ از فعالیت‌های پژوهشی و دانش‌بنیان با موضوعات قرآنی
حسن ربیعی با تاکید بر اینکه از طریق وقف‌ باید اقداماتی انجام شود تا دستگاه‌ها فرهنگی قرآنی وابستگی ۱۰۰‌ درصد خود را از منابع دولتی کم کنند، از ‌حمایت‌ ‌سازمان اوقاف در خصوص فعالیت‌های پژوهشی و دانش‌بنیان قرآنی خبر داد.
نشست هم‌اندیشی فعالان قرآنی دانشگاه‌های استان تهران برگزار شد
نشست هم‌اندیشی فعالان قرآنی دانشگاه‌های استان تهران و مرکز رشد فناوری‌ها و هنر قرآنی عصر امروز، چهارم آذرماه، در سالن اجتماعات سازمان فعالیت‌های قرآنی کشور برگزار شد
نشست هم‌اندیشی مسئولان و مدیران موسسات فعال قرآنی استان تهران برگزار می‌شود
نشست هم‌اندیشی مسئولان مرکز رشد فناوری و هنر قرآنی به منظور آشنایی مدیران و مسئولان موسسات فعال قرآنی با این مرکز برگزار می‌شود.
نشست هم‌اندیشی مسئولان قرآنی دانشگاه‌های استان تهران برگزار می‌شود
نشست هم‌اندیشی مسئولان مرکز رشد فناوری و هنر قرآنی به منظور آشنایی مسئولان قرآنی دانشگاه‌‎های استان تهران با این مرکز برگزار می‌شود.
برگزاری ۲ نشست‌ هم‌اندیشی تبیین نحوه تعامل با مرکز رشد فناوری‌ها و هنر قرآنی
مرکز رشد فناوری‌ها و هنر قرآنی جهاد دانشگاهی دو نشست هم‌اندیشی با «مسئولین موسسات فعال قرآنی استان تهران» و «مسئولین و کار‌شناسان قرآنی نهادهای دانشگاهی استان تهران» را برگزار می‌کند.

چه تعداد مراکز رشد علوم انسانی فعال است؟/ تخصیص اعتبار پژوهش‌های قرآنی
وحید احمدی با بیان اینکه قصد داریم مراکز رشد بیشتری در حوزه علوم انسانی فعال شوند، گفت: همچنین تقویت مراکزی که فعال شده‌اند در دستور کار جدی است.
تحقیق درباره داستان‌های قرآنی؛ از اولویت‌های مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی
رئیس پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی با اشاره به فعالیت مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی زیارت در این پارک، گفت: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت‌هایی که پذیرش شده‌اند در ارتباط با داستان‌های قرآنی است.
وزارت علوم از توسعه مراکز رشد حمایت همه‌جانبه می‌کند/ جای خالی مرکز رشد قرآنی
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم با اشاره به جای خالی مرکز رشد قرآنی، از حمایت همه‌جانبه وزارت علوم از توسعه مراکز رشد فرهنگی و علوم انسانی خبر داد.
جایگاه تولید محتوای قرآنی در مرکز رشد علوم انسانی و هنر اصفهان
سرپرست مرکز رشد جامع شهرک علمی ـ تحقیقاتی اصفهان با اشاره به جایگاه قرآن در فعالیت‌های این مجموعه گفت: از مباحث قرآنی در تولید محتوا استفاده می‌شود و مباحث دینی از اولویت‌های مورد توجه هسته‌های هنربنیان است.

کلیه حقوق برای مرکز رشد سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور محفوظ بوده و بازنشر مطالب منتشر شده تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.