برپایی طوفان فکری در دانشکده فنی شریعتی/ گردشگری مذهبی؛ یک فرصت‌ مهم کسب و کار
ارائه ده ها ایده در حوزه‌های مختلف فرهنگی محصول آموزش دو ساعته کارآفرینی فرهنگی در دانشکده فنی شریعتی بود.
چگونه کارآفرین دینی شویم؟
معاون فناوری مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها در کارگاه آموزشی کارآفرینی قرآنی مراحل رسیدن از ایده به کارآفرینی دینی را تشریح کرد.
زائری تشریح کرد:جایگاه مخاطب شناسی در اسلام
رئیس مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی سرچشمه با انتقاد شدید از عدم توجه به مخاطب در تولید محصولات دینی تصریح کرد: کمک‌های دولتی و شبه دولتی نیاز به جذب مخاطب از سوی بانیان امر را از بین می‌برد.
استارتاپ‌های فرهنگی بهترین قالب فعالیت‌های مذهبی در عصر حاضر
صمیمی تشریح کرد:
مؤسس نخستین شتاب دهنده فرهنگی قرآنی (شفق) با اشاره به آسیب‌ها و معضلات مؤسسه‌های فرهنگی مذهبی در کشور، تصریح کرد: استارتاپ‌های فرهنگی امروز بهترین قالب فعالیت‌های مذهبی هستند.
آیا می‌توان در عرصه قرآن کارآفرینی کرد؟
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت در جلسه ایده‌پردازی قرآنی، نحوه ایده‌پردازی قرآنی و تبدیل ایده‌ها به محصولات و کارآفرینی در این حوزه را آموختند.
دانشجویان دانشگاه صفادشت کارآفرینی فرهنگی ـ قرآنی آموزش می‌بینند
جلسه ایده‌پردازی و طرح‌ریزی کارآفرینی فرهنگی ـ قرآنی و هنر اسلامی ایرانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت برگزار می‌شود.
مرکز رشد و شکوفایی فناوری ها و هنر قرآنی رویداد کارآفرینی فرهنگی را در دانشگاه الزهرا برگزار کرد
محمد آزین مطرح کرد:
مهم‌ترین راه کارهای یک ایده‌پرداز و کارآفرین قرآنی ضمن تشریح کارآفرینی آموزشی خود، نحوه مسئله‌یابی فرهنگی در حوزه دینی را تشریح کرد.عملی کارآفرینی قرآنی/ ایده‌ها را چگونه شناسایی کنیم؟

کلیه حقوق برای مرکز رشد سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور محفوظ بوده و بازنشر مطالب منتشر شده تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.