مدیرعامل شتاب‌دهنده فرهنگی قرآنی شفق: ترویج دین نیازمند خلاقیت‌های نوین است/ امام موسی صدر زمان باشیم
مدیرعامل شتاب‌دهنده فرهنگی قرآنی شفق ضمن تشریح اصول کارآفرینی و ایده‌پردازی در حوزه مسائل دینی تصریح کرد: با ایجاد کسب و کار مذهبی شاهد تأثیرگذاری بیش از برنامه‌های مذهبی سنتی خواهیم بود.
کارآفرین فرهنگی ـ مذهبی شوید
علاقه‌مندان به آموزش و آشنایی با مباحث «کارآفرینی فرهنگی ـ مذهبی» تا روز ۲۴ بهمن ماه فرصت دارند در نشست آموزشی این مبحث ثبت‌نام کنند.
کرمی تشریح کرد: ایده خوب در ایران هم زمین نمی‌ماند/ ورود کم معاونت علمی و فناوری به حمایت از ایده‌های قرآنی
دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان با تأکید بر اینکه اگر ایده‌پردازان جوان بازار را به خوبی بشناسند، ایده آنها زمین نخواهد ماند، گفت: معاونت علمی و فناوری به حمایت از ایده‌های قرآنی ورود کمی دارد.
ایده‌های قرآنی در مرحله تولید/ ایده پردازان با چه مشکلاتی مواجه هستند
در حالی که جوانان خلاق و مومن کشورمان بدون حمایت‌های دولتی در حال ایده پردازی و گام نهادن در تولید محصولات جدید قرآنی هستند، مراکز رشد به جذب و حمایت از ایده پردازان اقدام کرده‌اند.
مرکز رشد آماده برگزاری مسابقات محصولات جدید قرآنی/ اجازه دهیم کودکان برای نوح کشتی بسازند
معاون مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی با تأکید بر اینکه جشنواره‌های قرآنی از یک بخش مهم با عنوان «محصولات جدید قرآنی» غافل هستند، برای برگزاری این بخش در جشنوا‌ه‌های قرآنی اعلام آمادگی کرد.
ایده‌های قرآنی خود را اینجا بیاورید؛ یاریتان می‌کنیم تا عملی شود
مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی محلی است که با حضور کارشناسان خبره حوزه ایده‌پردازی و کارآفرینی آماده کمک به تحقق و عملیاتی شدن ایده‌های قرآنی در حوزه‌های مختلف علمی، فناوری، سینمایی، نرم‌افزاری و... است.
آغاز حمایت عملی از کسب و کارهای قرآنی
معاون مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی از آمادگی این مرکز برای دریافت ایده‌های قرآنی و کمک به صاحبان ایده‌ها برای اجرایی کردن و تبدیل کردن ایده‌ها به محصول خبر داد.
دکتر طیبی:ایجاد مرکز رشد قرآنی در راستای تحقق منویات رهبری است
رئیس جهاد دانشگاهی راه‌اندازی مرکز رشد فناوری‌ها و هنر قرآنی در سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور را در راستای تحقق منویات رهبری دانست و گفت: در حوزه علم و فناوری به‌دنبال ایجاد پارک علم و فناوری در زمینه فعالیت‌های نرم و هویت‌ساز هستیم با توجه به اینکه حوزه فرهنگ و به‌ویژه اقتصاد در فرهنگ تاثیرات فراوانی دارد، می‌تواند یکی از زمینه‌های موثر برای توسعه فرهنگی باشد.
درخشش مرکز رشد و شکوفایی فناوری ها و هنر قرآنی در دومین همایش تجلیل از دستگاه‌های برتر قرآنی
به گزارش روابط عمومی سازمان فعالیتهای قرآنی دانگشاهیان کشور،دومین همایش معرفی دستگاه‌ها و نهادهای قرآنی کشور ۵ تیرماه با حضور جمعی از فعالان قرآنی در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.

کلیه حقوق برای مرکز رشد سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور محفوظ بوده و بازنشر مطالب منتشر شده تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.