توسط سراهای محلات؛ ایده‌پردازان خلاق قرآنی به مرکز رشد فناوری‌ها و هنر قرآنی معرفی شوند
معاون مرکز رشد فناوری‌ها و هنر قرآنی با اشاره به اینکه در تولید محصولات قرآنی ایران هیچ جایگاهی در جهان ندارد، خواستار معرفی ایده‌پردازان قرآنی توسط سرای محلات به مرکز رشد شد.
خاکی عنوان کرد: سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور؛ الگوی موفق ایده‌پردازی قرآنی
عضو شورای فناوری مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی در جمع مدیران و کارشناسان مناطق مختلف شهرداری، سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور را نمونه‌ای از ایده‌پردازی‌های موفق قرآنی کشور اعلام کرد.
برگزاری نشست هم‌اندیشی کارآفرینی فرهنگی ویژه مدیران شهرداری تهران
مدیران و کارشناسان مناطق و سرای محلات شهرداری تهران با حضور در سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور در ‌هم‌اندیشی کارآفرینی فرهنگی شرکت می‌کنند.
صمیمی تشریح کرد: استارتاپ‌ها راهی برای تأثیرگذاری عمیق‌تر دینی ـ فرهنگی/ سلاح روز را نداریم
مدیر عامل شتاب‌دهنده فرهنگی قرآنی شفق با تأکید بر نقش استارتاپ‌های فرهنگی در تأثیرگذاری عمیق‌تر بر مخاطبان، گفت: اگر مجموعه‌هایی مانند حوزه علمیه قم، جامعةالمصطفی و ... که دغدغه کار مذهبی دارند به ابزارهای روز دنیا مسلح شوند، بازدهی آنها بالا می‌رود.
برادران تشریح کرد: چگونگی یافتن فرصت‌ها و ایده‌های فرهنگی قرآنی
معاون فناوری مرکز رشد فناوری‌ها و هنر قرآنی اولین اصول و راه‌های یافتن ایده‌های جدید قرآنی را تشریح و عنوان کرد: هر کسی زودتر بتواند ایده‌های جدید مذهبی را به عرصه عمل برساند، موفق‌تر خواهد بود.
صفایی عنوان کرد: استارتاپ‌های موفق جهان اسلام
مربی مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف ضمن معرفی موفق‌ترین استارتاپ‌های دینی و مذهبی جهان، عنوان‌کرد: می‌توان از تجربه‌های این استارتاپ‌ها ایده گرفت.
مدیرعامل شتاب‌دهنده فرهنگی قرآنی شفق: ترویج دین نیازمند خلاقیت‌های نوین است/ امام موسی صدر زمان باشیم
مدیرعامل شتاب‌دهنده فرهنگی قرآنی شفق ضمن تشریح اصول کارآفرینی و ایده‌پردازی در حوزه مسائل دینی تصریح کرد: با ایجاد کسب و کار مذهبی شاهد تأثیرگذاری بیش از برنامه‌های مذهبی سنتی خواهیم بود.
کارآفرین فرهنگی ـ مذهبی شوید
علاقه‌مندان به آموزش و آشنایی با مباحث «کارآفرینی فرهنگی ـ مذهبی» تا روز ۲۴ بهمن ماه فرصت دارند در نشست آموزشی این مبحث ثبت‌نام کنند.
کرمی تشریح کرد: ایده خوب در ایران هم زمین نمی‌ماند/ ورود کم معاونت علمی و فناوری به حمایت از ایده‌های قرآنی
دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان با تأکید بر اینکه اگر ایده‌پردازان جوان بازار را به خوبی بشناسند، ایده آنها زمین نخواهد ماند، گفت: معاونت علمی و فناوری به حمایت از ایده‌های قرآنی ورود کمی دارد.
ایده‌های قرآنی در مرحله تولید/ ایده پردازان با چه مشکلاتی مواجه هستند
در حالی که جوانان خلاق و مومن کشورمان بدون حمایت‌های دولتی در حال ایده پردازی و گام نهادن در تولید محصولات جدید قرآنی هستند، مراکز رشد به جذب و حمایت از ایده پردازان اقدام کرده‌اند.

کلیه حقوق برای مرکز رشد سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور محفوظ بوده و بازنشر مطالب منتشر شده تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.