خط و فونت نوین قرآنی «واضح» رونمایی شد
خط و فونت نوین قرآنی «واضح» کاری از گروه طراحی «افق رویداد» امروز در سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور رونمایی شد.
به همت مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی برگزار می‌شود: مسابقه نمایشگاه قرآن در سال ۱۴۱۰؛ پیش‌بینی محصولات قرآنی آینده
مسابقه «نمایشگاه قرآن در سال ۱۴۱۰ هجری شمسی» به همت مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی برگزار می‌شود.
کردی تصریح کرد: استارت‌آپ‌های قرآنی؛ میدان غیرقابل انکار خلاقیت و کارآفرینی
رئیس مرکز جهانی خلاقیت در مالزی در میزگرد استارت‌آپ‌های قرآنی که از سوی مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی در نمایشگاه قرآن برگزار شد، استارت‌آپ‌های قرآنی را یک میدان غیرقابل انکار خلاقیت و کارآفرینی دانست.
به همت مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی؛ پذیرش طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه قرآنی در نمایشگاه قرآن
فراخوان پذیرش طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه قرآنی ویژه نمایشگاه قرآن، از سوی مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی وابسته به جهاد دانشگاهی اعلام شد.
در کوالالامپور صورت گرفت؛ بررسی زمینه‌های همکاری جهاد دانشگاهی با دانشگاه «پوترا»ی مالزی
زمینه‌های همکاری جهاد دانشگاهی با دانشگاه «پوترا»ی مالزی در عرصه‌های مختلف طی جلسه‌ای با حضور نمایندگان این دو نهاد در کوالالامپور، پایتخت مالزی بررسی شد.
برترین محصولات نوآورانه اسلامی کشور انتخاب شدند
سه محصول نوآورانه اسلامی کشور توسط مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی انتخاب و در نمایشگاه بین‌المللی مالزی عرضه می‌شوند.
برادران عنوان کرد: ورود مفاهیم «نوآوری قرآنی» و «کارآفرینی قرآنی» در فضای کسب و کار
معاون مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی با اشاره به اینکه تا قبل از تأسیس این مرکز، واژه‌های نوآوری قرآنی و کارآفرینی قرآنی در فضای کسب و کار وجود نداشت، گفت: فاصله‌ استفاده از فناوری‌های جدید در حوزه قرآن کاهش یافته است.
فراخوان برترین‌ محصولات نوآورانه اسلامی- قرآنی اعلام شد/ اعزام برندگان به مالزی
فراخوان انتخاب برترین محصولات نوآورانه اسلامی ـ قرآنی ایران جهت شرکت در کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی کارآفرینان اسلامی مالزی اعلام شد.
آیا فناوری دریچه ورود قرآن به قلب‌ها است؟/ محتوا باید تغییر کند
نحوه استفاده از فناوری‌های نوین از جمله فناوری واقعیت افزوده، امروز در سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور مورد بررسی قرار گرفت.
فناوری‌های نوین در آموزش قرآن با تمرکز بر حوزه کودک و نوجوان را بشناسید
نشست هم اندیشی فناوری‌های نوین در آموزش قرآن کریم با تمرکز بر حوزه کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

کلیه حقوق برای مرکز رشد سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور محفوظ بوده و بازنشر مطالب منتشر شده تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.