برادران عنوان کرد: ورود مفاهیم «نوآوری قرآنی» و «کارآفرینی قرآنی» در فضای کسب و کار
معاون مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی با اشاره به اینکه تا قبل از تأسیس این مرکز، واژه‌های نوآوری قرآنی و کارآفرینی قرآنی در فضای کسب و کار وجود نداشت، گفت: فاصله‌ استفاده از فناوری‌های جدید در حوزه قرآن کاهش یافته است.
فراخوان برترین‌ محصولات نوآورانه اسلامی- قرآنی اعلام شد/ اعزام برندگان به مالزی
فراخوان انتخاب برترین محصولات نوآورانه اسلامی ـ قرآنی ایران جهت شرکت در کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی کارآفرینان اسلامی مالزی اعلام شد.
آیا فناوری دریچه ورود قرآن به قلب‌ها است؟/ محتوا باید تغییر کند
نحوه استفاده از فناوری‌های نوین از جمله فناوری واقعیت افزوده، امروز در سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور مورد بررسی قرار گرفت.
فناوری‌های نوین در آموزش قرآن با تمرکز بر حوزه کودک و نوجوان را بشناسید
نشست هم اندیشی فناوری‌های نوین در آموزش قرآن کریم با تمرکز بر حوزه کودک و نوجوان برگزار می‌شود.
توسط سراهای محلات؛ ایده‌پردازان خلاق قرآنی به مرکز رشد فناوری‌ها و هنر قرآنی معرفی شوند
معاون مرکز رشد فناوری‌ها و هنر قرآنی با اشاره به اینکه در تولید محصولات قرآنی ایران هیچ جایگاهی در جهان ندارد، خواستار معرفی ایده‌پردازان قرآنی توسط سرای محلات به مرکز رشد شد.
خاکی عنوان کرد: سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور؛ الگوی موفق ایده‌پردازی قرآنی
عضو شورای فناوری مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی در جمع مدیران و کارشناسان مناطق مختلف شهرداری، سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور را نمونه‌ای از ایده‌پردازی‌های موفق قرآنی کشور اعلام کرد.
برگزاری نشست هم‌اندیشی کارآفرینی فرهنگی ویژه مدیران شهرداری تهران
مدیران و کارشناسان مناطق و سرای محلات شهرداری تهران با حضور در سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور در ‌هم‌اندیشی کارآفرینی فرهنگی شرکت می‌کنند.
صمیمی تشریح کرد: استارتاپ‌ها راهی برای تأثیرگذاری عمیق‌تر دینی ـ فرهنگی/ سلاح روز را نداریم
مدیر عامل شتاب‌دهنده فرهنگی قرآنی شفق با تأکید بر نقش استارتاپ‌های فرهنگی در تأثیرگذاری عمیق‌تر بر مخاطبان، گفت: اگر مجموعه‌هایی مانند حوزه علمیه قم، جامعةالمصطفی و ... که دغدغه کار مذهبی دارند به ابزارهای روز دنیا مسلح شوند، بازدهی آنها بالا می‌رود.
برادران تشریح کرد: چگونگی یافتن فرصت‌ها و ایده‌های فرهنگی قرآنی
معاون فناوری مرکز رشد فناوری‌ها و هنر قرآنی اولین اصول و راه‌های یافتن ایده‌های جدید قرآنی را تشریح و عنوان کرد: هر کسی زودتر بتواند ایده‌های جدید مذهبی را به عرصه عمل برساند، موفق‌تر خواهد بود.
صفایی عنوان کرد: استارتاپ‌های موفق جهان اسلام
مربی مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف ضمن معرفی موفق‌ترین استارتاپ‌های دینی و مذهبی جهان، عنوان‌کرد: می‌توان از تجربه‌های این استارتاپ‌ها ایده گرفت.

کلیه حقوق برای مرکز رشد سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور محفوظ بوده و بازنشر مطالب منتشر شده تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.