صفحه اصلي
از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی؛ دوره MBA کسب‌وکارهای نوپای اسلامی برگزار می‌شود
دوره MBA کسب‌وکارهای نوپای اسلامی از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

 مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی به منظور تقویت و آشنایی با نحوه ایجاد و راه‌اندازی کسب و کارهای نوپا با تمرکز بر بازار جهان اسلام دوره کوتاه‌مدت MBA کسب و کارهای نوپای اسلامی (Islamic Startups MBA) را با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در سال جاری برگزار می‎‌کند.

از جمله دروس ارائه شده در سه ماهه اول این دوره شامل «کارآفرینی و ایجاد کسب و کار اسلامی»، «پرورش خلاقیت و ایده‌پردازی»، «اصول بازاریابی استارت‌آپ‌ها» و «مدیریت منابع انسانی و تیم سازی استارت‌آپ‌ها» است. 

در سه‌ماهه دوم این دوره، مواردی از قبیل اصول فنون و مذاکرات تجاری در بازارهای اسلامی، مدیریت پروژه در استارت‌آپ‌ها، مدیریت فروش در بازارهای اسلامی و حقوق تجارت اسلامی، آموزش داده می‌شود.

در سه ماه سوم نیز تدوین طرح کسب و کار و ارزیابی اقتصادی، مدیریت برند در بازارهای اسلامی، تحقیقات بازاریابی برای استارت‌آپ‌ها در بازارهای اسلامی و روش‌های تأمین مالی استارت‌آپ‌ها، تدریس خواهد شد.


در سه ماهه چهارم و پایانی این دوره نیز حسابداری استارت‌آپ‌ها، استراتژی و نوآوری استراتژیک در حوزه اسلامی و مدیریت کسب و کار اسلامی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

یادآور می‌شود، در پایان این دوره، گواهینامه رسمی از سوی جهاد دانشگاهی و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان جهت مشاوره و ثبت‌نام و نحوه پرداخت هزینه دوره می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۲۲۵۰۲۸ و ۶۶۴۱۰۱۸۰-۰۲۱ تماس حاصل کرده یا به سایت quranti.ir یا سایت ent.ut.ac.ir مراجعه یا بر روی این لینک کلیک کنند.

بازگشت